Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Помер колишній директор Харківського авіазаводу

Фото: KHARKIV Today.
Павло Науменко помер на 57-му році життя.

Павло Науменко очолював Харківське авіапідприємство п'ять років.

На 57-му році життя раптово помер колишній генеральний директор Харківського державного авіаційного виробничого підприємства Павло Науменко. Про це повідомили на офіційній сторінці ХДАВП у Facebook.

"Павло Науменко запам'ятався, як успішний керівник, кандидат технічних наук, академік Інженерної академії України, доцент Національного аерокосмічного університету (ХАІ), автор численних наукових праць і винаходів в галузі розробки та виробництва пілотованих і безпілотних літальних апаратів (БПЛА), які отримали українські, російські та іранські патенти, автор книги "Дневник авиатора. Начало", — розповіли у ХДАВП.

За інформацією ХДАПВ, Павло Науменко почав працювати на Харківському авіазаводі у 1988 році, коли закінчив Харківський авіаційний інститут (спеціальність — інженер-механік). Він обійняв посаду майстра виробничої дільниці в агрегатно-складальному цеху. У той час було запущено серійне виробництво Ан-72.

У 2002 році Павло Науменко став генеральним директором ХДАВП. На цій посаді він перебував до 2007 року.

Павлу Науменку присвоїли почесне звання "Кращий роботодавець 2003 року", нагородили золотою медаллю Societe d'Encouragement pour L'industrie Nationale. Він був лауреатом нагороди Aviation Week and Space Technology (США) за успіхи в просуванні на міжнародному ринку літака Ан-140, який є першим пасажирським літаком, розробленим та виробленим у незалежній Україні. 

Як писав KHARKIV Today, 4 листопада на 86-му році життя помер почесний громадянин міста Харкова, почесний ректор Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова Леонід Шутенко.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.