Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Депутати закликають терміново відремонтувати дороги у громаді на Харківщині

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
У зверненні до дорожників указані кілька магістралей і під'їзди до сіл.

Депутати Валківської міської ради звернулися до керівництва "Доріг Харківщини" і ХОВА через відсутність ямкового ремонту на багатьох дорогах.

Депутати Валківської міської ради VIII скликання написали звернення до голови Харківської обласної військової адміністрації, директора ДП "Дороги Харківщини" щодо ремонту доріг на території громади. Багато доріг у громаді, які прийняла тисячі переселенців за час повномасштабного вторгнення, вщент розбиті. Мешканці просять зробити хоча би ямковий ремонт, а вже потім включити дороги до переліку на капремонт. Через незадовільний стан доріг людям важко дістатися лікарень, іноді водії маршруток відмовляються їхати у важкодоступних місцях.

"У зв’язку із численними зверненнями мешканців Валківської міської територіальної громади щодо вкрай незадовільного стану дорожнього покриття доріг, які є на обслуговуванні ДП "Дороги Харківщини" і проходять по території Валківської міської територіальної громади. Незадовільний стан дорожнього полотна створює незручності та наражає на небезпеку водіїв транспортних засобів, а також спричиняє підвищення кількості дорожньо-транспортних пригод. Слід зазначити, що велика кількість мешканців нашої громади вимушені витрачати багато часу, щоб дістатись до закладів соціальної сфери, навчальних закладів та робочих місць через дуже поганий стан доріг. Багато негативних звернень щодо критичного стану дорожнього покриття як від мешканців, так і від водіїв маршрутних транспортних засобів (останні здійснюють з’їзд зі встановленого маршруту для проведення аварійного ремонту, а іноді і відмовляються від перевезення пасажирів)", - повідомили у міськраді.

Депутати просять відремонтувати такі дороги:

Богодухів – Валки - Нова Водолага (О210612);

Новоселівка – Сидоренкове /М-03/(С210615);

Валки – Пархомівка (О210619);

Коломак – Огульці (О210620);

Валки – Мельникове – Миколо-Камишувата /М-18/(О210618);

Старий Мерчик – Привокзальне (С210620);

Валки – Новий Мерчик (С210647);

Старий Мерчик – Новий Мерчик (С210607);

Валки – Кантакузівка (С210630);

під’їзд до села Черемушна (С210604);

під’їзд до села Ландишове (С210631);

під’їзд до села Олександрівка (С210603).

Якщо дороги відремонтують, говорять у громаді, це дасть економічний поштовх і навіть поліпшить інвестиційну привабливість ОТГ в цілому.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.