Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

16 червня, 2021 - 15:34

Депутат Харківської облради проведе ще місяць під домашнім арештом

Фото: mil.gov.ua
туринский
Олександра Туринського підозрюють у недбалому ставленні до військової служби через авіакатастрофу Ан-26 під Харковом.

Ексначальник Харківського національного університету Повітряних сил імені Кожедуба Олександр Туринський оскаржив запобіжний захід. Апеляційний суд залишив його під домашнім арештом.

15 червня колегія суддів Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу адвоката депутата Харківської облради Олександра Туринського (Блок Світличної "Разом") і не задовольнила її. Інформація про це опублікована на сайті суду.

Це означає, що у силі залишилося рішення Печерського районного суду Києва про продовження ексначальнику ХНУПС імені Кожедуба тримання під нічним домашнім арештом до 10 липня. Олександр Туринський не може залишати місце проживання з 23:00 до 06:00.

Нагадаємо, 7 травня Олександра Туринського звільнили з посади начальника ХНУПС імені Кожедуба. До цього — 30 квітня, йому і ще двом людям пред'явили підозру. Олександр Туринський став підозрюваним у недбалому ставленні до військової служби, суд відправив його під нічний домашній арешт. Всього у справі про авіакатастрофу Ан-26 шість підозрюваних.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Слідчі озвучили причини авіакатастрофи Ан-26 під Харковом

Як писав KHARKIV Today, увечері 25 вересня 2020 року військово-транспортний борт Ан-26Ш упав, а потім загорівся недалеко від Чугуєва. На борту перебували 27 чоловік, курсантів і військовослужбовців ХНУПС імені Кожедуба, вижити вдалося лише одному — В'ячеславу Золочевському. На місці загинули 25 чоловік, ще один — Віталій Вільховий помер у лікарні.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.