Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

09 квітня, 2021 - 11:42

Депутат Харківської облради не вказав у декларації дружину Аллу Добкіну

Олег Гуревич вперше задекларував тільки сина.

Олег Гуревич відзвітував про доходи за минулий рік.

Депутат Харківської обласної ради від партії "Блок Кернеса — Успішний Харків" Олег Гуревич опублікував щорічну декларацію, в якій вказав сина Марка. Однак дружини — Алли Добкіної (дочка Михайла Добкіна) — в цьому фінансовому звіті немає. У декларації, яку Гуревич подавав як кандидат на посаду депутата облради в грудні 2020 року, Добкіна була. .

Відзначимо, в Єдиному реєстрі судових рішень матеріалів про розлучення Алли Добкіної і Олега Гуревича немає. Чому Гуревич не вказав дружину в декларації, невідомо.

Згідно з декларацією, у 2020 році Гуревич отримав 179 835 гривень зарплати в фірмі "ЕФГ Трейдинг" (роздрібна торгівля паливом), що на 30 тисяч більше, ніж в минулому. У нього залишається 3 000 000 гривень за договором позики з Олегом Володимировичем Гуревичем (батько), ще 337 798 гривень взяв у кредит у банку. Із заощаджень у Гуревича є 2 700 000 гривень (за рік сума не змінилася).

З нерухомості у декларації вказана квартира в Києві (площа — 92,7 квадратних метра) і квартира в Харкові (141,2 квадратних метра). Ще одну квартиру в Харкові площею 65,2 квадратних метра орендує у батька з січня 2019 року.

Гуревич їздить на BMW X6 2014 року випуску. Вартість автомобіля в звіті не вказана.

Нагадаємо, на місцевих виборах 2020 року 27-річний Олег Гуревич пройшов до Харківської обласної ради депутатом від партії "Блок Кернеса — Успішний Харків". За освітою — економіст, з 2014 по 2016 роки був керівником відділу з постачання і продажу нафтопродуктів у компанії "Підприємство з іноземними інвестиціями". З 2016 року по теперішній час працює комерційним директором фірми "ЕФГ Трейдинг".

Як писав KHARKIV Today, Алла Добкіна вийшла заміж за Олега Гуревича в липні 2017 року. У 19 років стала володаркою елітної квартири в центрі Харкова. У неї є благодійний фонд "АМД Хелп" та арт-галерея, останнім часом займається творчістю — записує пісні. Зараз їй 27 років.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.