Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Депутат Харківської міськради в ефірі російського каналу назвав війну на Донбасі "братовбивчою"

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today.

Депутат Харківської міськради Андрій Лесик виступив у російських пропагандистів, в черговий раз заявивши, що в зоні ООС йде "братовбивча війна".

5 квітня депутат Харківської міськради (фракція "ОПЗЖ") Андрій Лесик виступив у російських пропагандистів на телеканалі "Росія 24". Він говорив про президента Зеленського і його "злочинний режим", Раду національної безпеки і оборони, про "зовнішнє управління" Україною. У Донецьку і Луганську Андрій Лесик російських окупаційних військ не бачить, а ознаки так званого "зовнішнього управління" в Україні знаходить.

"Я говорив раніше і ще раз скажу, що йде "братовбивча" війна. Ділити нам насправді нічого. У Луганську і Донецьку живуть такі ж українці, як ми. Все геніальне просто. Ви запитали, які сили, які люди. Я представляю "Опозиційну платформу — За життя" в місті Харкові. Наша політична сила стоїть на вістрі атаки і протистоїть ось цьому злочинному режиму. Завжди говорили — Порошенко, а зараз говоримо — Зеленський", — повідомив Андрій Лесик.

Висловився депутат Харківської міськради про введення санкцій РНБО щодо проросійських політиків і бізнесменів, які можуть бути причетні до фінансування терористів і пов'язані з підривною діяльністю Росії, публічно кажучи, що сьогодні "закон став порожнім місцем". На думку Лесика, держава не має права захистити свій суверенітет від дій колабораціоністів і посібників маріонеткових режимів.

"Зараз достатньо рішення РНБО, і можна будь-яку людину закрити, щодо будь-якого українця, народного депутата, кого завгодно, можна ввести санкції, заарештувати активи, підприємства, що завгодно можна зробити, закрити телеканали, як це сталося з ZIK, 112 і NewsOne. Але чому так відбувається? Тому що аргументів у Зеленського вже немає", - — розповів Андрій Лесик.

Він висловив готовність провести теледебати з Володимиром Зеленським, звинувативши його в ігноруванні Мінських угод, Паризького комюніке, заявивши, що ключові рішення зараз приймаються стосовно російсько-українського конфлікту "ззовні".

На запитання ведучого, чому хоча б частина цих людей відкрито не виступить проти цього, не вийде на вулицю і скаже: "Ми не хочемо війни, ви там високі чиновники домовляйтеся з Донецьком і Луганськом", Андрій Лесик заявив, "що будь-яке інакомислення переслідується", і ще раз пропіарився з приводу нібито його переслідування з боку СБУ протягом останніх 5 років.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.