Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Депутат із Харківської області допомагав окупантам перевозити техніку і красти зерно

Анатолій Єгоров. Фото: Миротворець
Чоловікові оголосили підозру.

Анатолій Єгоров допомагав окупантам перевозити техніку та особовий склад і вивозити з окупованої території Харківщини українське зерно.

3 листопада прокуратура оголосила підозру 57-річному депутату Куп'янської міської ради Харківської області VIII скликання Анатолію Єгорову у пособництві державі-агресору, її збройним формуванням з метою завдання шкоди Україні (ч. 1 ст. 111-2 Кримінального кодексу України). Текст заочної підозри опублікований 7 листопада на сайті Офісу генерального прокурора України.

У тексті підозри йдеться про те, що з 26 лютого по 1 липня 2022 року у Єгорова виник злочинний умисел допомагати окупантам. Він вступив у змову із генеральним директором так званого "государственного предприятия "Купянская железная дорога", яке створили загарбники, та добровільно погодився стати так званим "начальником Локомотивного депо "Купянск". Трудовий договір підписав 1 липня.

Єгоров керував "производственным подразделением "Локомотивное депо "Купянск", організовував його роботу, допомагав розвивати залізницю окупантів, забезпечував виконання планових робіт, контролював хід виконання капітального будівництва об'єктів, безпеку руху потягів, правил і норм охорони праці, пожежної безпеки, виробничої санітарії, забезпечував ефективне використання та збереження матеріальних цінностей так званого "депо". Окрім цього, колаборант допомагав окупантам із переміщенням техніки та особового складу та вивезенням українського зерна до Росії, а також передав їм два тепловози.

"Крім того, Єгоров А. В. організовував взаємодію т. зв. "подразделения "Локомативного депо "Купянск" з представниками окупаційної влади та представниками збройних формувань держави-агресора для забезпечення сталої роботи об'єктів критичної інфраструктури залізничної галузі та забезпечення переміщень залізничним транспортом військової техніки, особового складу та боєприпасів представників рф. Також Єгоров організовував безпосередньо передачу представникам збройних формувань держави-агресора у розпорядження двох тепловозів, що перебували на балансі АТ "Укрзалізниця", для їх використання як складової частини броньованого потягу зс рф. Водночас Єгоровим було організовано вивезення за допомогою залізничного транспорту зернових культур з тимчасово окупованої території Харківської області на територію рф", — сказано у тексті підозри.

Анатолій Єгоров народився 1 січня 1966 року у місті Хабаровськ (Росія). Має українське громадянство. Зареєстрований у селищі Куп'янськ-Вузловий. 24 листопада 2020 року став депутатом Куп'янської міськради від "Слуги народу". Працював начальником відокремленого підрозділу "Локомотивне депо "Куп'янськ" регіональної філії "Південна залізниця" АТ "Укрзалізниця".

Як писав KHARKIV Today, депутату-підприємцю з Харківщини загрожує тюрма за роботу при окупантах.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.