Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Деокуповане місто на Харківщині оголосило про завершення опалювального сезону

Фото: Ізюмська міська рада
Рішення ухвалили в Ізюмі.

За тиждень в Ізюмі припинять подачу тепла.

23 березня під час наради з начальником Ізюмської військової міської адміністрації Валерієм Марченком директор Ізюмського комунального підприємства теплових мереж Володимир Золотарьов повідомив про завершення опалювального сезону в Ізюмі 31 березня. Про це повідомили в Ізюмській міській раді.

Нагадаємо, в Ізюмі спочатку планували під'єднати до централізованого опалення 64 багатоповерхових будинки. Однак кількість будинків з опаленням вдалося збільшити. Станом на 30 грудня 2022 року в Ізюмі опалювали 84 багатоповерхівки. У місті працювали десять котелень: дев'ять опалювалися газом і одна — дровами.

Як писав KHARKIV Today, 21 березня у комунальному підприємстві "Харківські теплові мережі" повідомили про введення у Харкові графіків регулювання тепла. Залежно від температури повітря у центральних теплових пунктах можуть вимикати тепло на 4-8 годин на добу.

Мер Харкова Ігор Терехов пояснив, що графіки регулювання тепла ввели для того, аби зменшити витрати харків'ян та комунального підприємства "Харківські теплові мережі". Опалювальний сезон завершать тоді, коли температура повітря складатиме +8 градусів протягом трьох діб.

У Лозівській територіальній громаді завершили опалювальний сезон сьогодні, 24 березня. Рішення про завершення опалювального сезону також ухвалили у Близнюківській громаді. Там установам, підприємствам, організаціям, які знаходяться у сфері управління Близнюківської селищної ради, та споживачам, приміщення яких обладнані індивідуальними опалювальними приладами, дозволили закінчити опалювальний сезон із 25 березня, Близнюківській центральній районній лікарні — з 1 квітня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.