Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Де окупанти штурмували позиції ЗСУ на Куп'янському напрямку

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Українська армія стримує ворога.

Росія продовжує зосереджувати основні зусилля на Куп'янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар'їнському напрямках. 

За тиждень на цих напрямках відбулося понад 170 боїв. На Куп'янському напрямку російські окупанти проводили штурми позицій Збройних сил України та шукали слабкі місця в обороні. 

"На Куп'янському напрямку противник штурмував та здійснював пошук слабких місць в нашій обороні. Активно намагався наступати в районах південніше Новоселівського з метою витіснення наших підрозділів за бар'єрний рубіж річки Оскіл. Але безуспішно. Наші сили оборони потужно стримують ворожі війська", — заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зупинили. Що відбувається на лінії фронту у Харківській області

За інформацією Генерального штабу Збройних сил України, у неділю 30 липня на Куп'янському напрямку окупанти йшли в атаки східніше села Берестове (Дворічанська громада, Куп'янський район, на кордоні з Луганщиною). Українська армія відбила атаки ворога.

Окрім того, на цьому напрямку росіяни обстріляли Фиголівку, Новомлинськ, Западне, Кіндрашівку, Куп'янськ та Кислівку. На Слобожанському напрямку під обстріли потрапили, зокрема, Вовчанськ і Бударки. По Харківщині били з артилерії та мінометів.

Як писав KHARKIV Today, командувач Сухопутними військами Збройних сил України Олександр Сирський розповів про ситуацію на Бахмутському, Куп'янському та Лиманському напрямках. За його словами, на Куп'янському напрямку Росія постійно йде в атаки, туди вона спрямувала найкращі підрозділи.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.