Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Чиновники розповіли про результати "Великого будівництва" у Лозовій

У ХОДА впевнені, кращий подарунок лозівчанам до Дня міста — медустанова з сучасним обладнанням і ремонтом.

Зараз "Велике будівництво" йде ще на двох об'єктах Лозівського району.

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво" у Лозовій Харківської області провели реконструкцію медичного закладу в селі Катеринівка. Роботи тут тривали з 2018 до 2021 року. У травні цього року оновлене відділення почало знову приймати пацієнтів. Про це повідомляє пресслужба Харківської обласної державної адміністрації.

За час реконструкції у лікарні побудували кілька вхідних груп, утеплили фасад, замінили сантехніку і встановили томограф. Також будівлю повністю адаптували до вимог інклюзії та доступності. Загальна кошторисна вартість робіт склала близько 11 мільйонів гривень.

Лозовая большое строительство

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент пообіцяв Харкову урбан-парк, як у Києві

Оглянувши проведені роботи, заступник голови Харківської ОДА Михайло Харнам нагадав, що 16 вересня у Лозовій святкуватимуть День міста, і зазначив, що "саме такі об'єкти, як ця реконструйована лікарня, можуть вважатися кращим подарунком для лозівчан".

Також повідомляється, що зараз "Велике будівництво" йде і на інших об'єктах Лозівського району: у Близнюківській ЦРЛ та Лозівському міському палаці культури.

Раніше KHARKIV Today писав, що у Харківській облдержадміністрації обговорили, що побудують у регіоні за президентською програмою наступного року. Проєкти обіцяють виконати з урахуванням вимог інклюзії, доступності та енергоефективності. Йдеться про школи, дитячі садочки та спортивні заклади.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.