Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Черга швидких: "чорнобильська" лікарня знову приймає пацієнтів з COVID-19

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Двері обласного диспансеру радіаційного захисту відкрилися для хворих на коронавірус цієї ночі.

У пацієнтів, які надходять до лікарні, сатурація нижче 90.

Опівночі 1 жовтня обласний диспансер радіаційного захисту, так звана "чорнобильська" лікарня, перестав бути резервним медзакладом для прийому пацієнтів з коронавірусом і знову став опорним. Вранці у соцмережах опублікували фото — черга з швидких вишикувалася біля "чорнобильської" лікарні. Близько опівдня ситуація не змінилася: машини стоять у черзі на території лікарні і поруч на вулиці Новгородській.

Вночі пацієнтів привозили менше, швидкі активізувалися зранку. Про це KHARKIV Today повідомила виконувачка обов'язків директора обласного диспансеру радіаційного захисту Ірина Пирогова.

"На 08:00 було 25 пацієнтів. Зараз дуже багато швидких, не знаю точну кількість, не рахували поки",— розповіла Пирогова.

До лікарні привозять пацієнтів з сатурацією нижче 90. Більшість відразу підключають до стаціонарного кисню, який напередодні привезли.

"Є важкі, до реанімації двоє надійшли. Вчора ввечері заправили кисневі бочки і відразу поїхали (швидкі). Дві бочки заправили. На добу вистачить, напевно. Дивлячись на завантаження. Якщо завантаження повне ...", — пояснила керівник медустанови.

 

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today

Пирогова уточнила, щоб приймати пацієнтів з коронавірусом, пацієнтів-чорнобильців відселили до іншого корпусу. Коли лікарня відкрилася для прийому хворих на COVID-19 вперше, чорнобильці були проти, влаштовували мітинги.

"Вчора все було спокійно", — повідомила в.о. директора "чорнобильської" лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міська лікарня знову буде лікувати харків'ян з коронавірусом

Нагадаємо, 27 вересня було прийняте рішення про розширення госпітальної бази для лікування коронавірусу в Харківській області. З резерву до основних пообіцяли повернути так звану "чорнобильську" лікарню на вулиці Новгородській і пологовий будинок №2 на вулиці Чигирина, де зможуть лікувати вагітних і породіль з цим діагнозом. 29 вересня у "чорнобильській" лікарні готувалися почати закачувати кисень і переводили пацієнтів до іншого корпусу.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.