Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Через війну населення громади на Харківщині скоротилося втричі

Вовчанськ. Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
У Вовчанській громаді щодня тривають обстріли.

Жителів приватного сектору Вовчанської громади обіцяють забезпечати буржуйками.

Станом на 30 листопада у Вовчанській громаді Харківської області мешкають 12 000 людей. До війни населення цієї громади сягало 36 000 людей. Про це повідомив начальник Вовчанської міської військової адміністрації Тамаз Гамбарашвілі на нараді у Харківській обласній військовій адміністрації.

"Зараз у Вовчанській громаді ситуація вкрай важка. Кожний день обстріли. До 24-го лютого населення було 36 000, зараз — 12 000. Проблема у нас з опаленням, так як газ у нас заходив від окупантів, перекрито. Велика потреба у нас зараз у буржуйках, в електроконвекторах, електроплитах для приготування їжі, тому ми закликаємо зараз усіх — благодійні фонди, громадські організації, щоб нам надали буржуйки", — сказав Тамаз Гамбарашвілі.

За словами голови ХОВА, резерв буржуйок в області є, тому усіх мешканців громади мають забезпечити ними. У разі дефіциту чиновники обіцяють звернутися до Мінреінтеграції та міжнародних партнерів. 

Як писав KHARKIV Today, міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук закликала жителів Вовчанська та Ізюма евакуюватися. Верещук зауважувала, що до багатьох населених пунктів не встигнуть повернути газ та електрику. У Вовчанську та найближчих селах точно не буде газу, оскільки Росія перекрила газопровід. Не всюди буде тепло в Ізюмі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.