Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

01 березня, 2021 - 21:30

Через ситуацію на "Електроважмаші" в Харківській ОДА пригрозили звернутися до Зеленського

Чиновники підтримують протестувальників і просять не порушувати закон.

У Харківській обласній державній адміністрації вважають, що Фонд держмайна повинен в найкоротші терміни завантажити "Електроважмаш" роботою, призначити нове керівництво і виплатити борги.

У перший день весни близько 200 співробітників державного підприємства "Електроважмаш" вийшли на протест, оскільки не отримують зарплату. Вони перекрили Московський проспект і паралізували рух у бік центру. Причиною стали багатомісячні борги із зарплат, оскільки Фонд держмайна, який управляє заводом, не навантажує його замовленнями і не призначає ефективного керівника. Про це повідомив начальник управління розвитку промисловості Харківської обласної державної адміністрації Володимир Міщенко.

"ОДА підтримує прагнення людей, які виживають без зарплати, у яких накопичуються борги за кредитами і за комунальні послуги. Але пропонує робити це без порушення чинного законодавства, без перекриття центральної вулиці міста. Позиція обласної державної адміністрації — орган управління, Фонд держмайна на сьогодні має всі повноваження і повинен в найкоротші терміни вирішити питання завантаження підприємства роботою, призначення нового менеджменту заводу і остаточного погашення заборгованості з виплати зарплати. З огляду на те, що ДП "Електроважмаш" — стратегічне для економіки і оборони України, обласна державна адміністрація залишає за собою право звертатися до вищих органів: до Кабінету міністрів, Ради національної безпеки і оборони і безпосередньо до президента ", — пояснив чиновник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "30% за грудень дали". На промислових гігантах Харкова не платять зарплати

Нагадаємо, 1 березня співробітники "Електроважмашу" ходили по дорозі, чекаючи, що до них вийде керівництво. Однак ніхто не вийшов. За словами учасників мітингу, їм заборгували зарплату за три місяці. Керівник "Елетроважмашу" Віктор Бусько пообіцяв погасити борги днями. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.