Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Будинок малюка у харківському парку працює без вихідних

Будинок малюка. Фото: Парк Горького
Будинок малюка розташований у парку Горького.

У Будинку малюка можна доглянути за дітьми.

Відтепер Будинок малюка, розташований у Центральному парку культури та відпочинку ім. Горького у Харкові, працює щодня. Він починає роботу о 8:00 й зачиняється о 19:00. Про це повідомили в офіційному Telegram-каналі парку Горького.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Із початку війни у Харкові народилися понад 2000 дітей

"Це місце, де батьки з немовлятами можуть поміняти підгузки, погодувати дитину, перепочити за потреби", — зазначили у парку Горького.

Нагадаємо, будинок Малюка відкрився після зими у четвер 23 березня. Однак він працював за тимчасовим графіком роботи: з п'ятницю по неділю з 8:00 до 17:00.

парк
Будинок малюка. Фото: Парк Горького
парк
Будинок малюка. Фото: Парк Горького

Того ж тижня у парку Горького запрацювала зона буккросингу. Усі охочі можуть узяти будь-яку книжку з полиці та почитати, потім її потрібно повернути. Крім того, харків'янам пропонують поділитися своїми книжками. Приносити їх можна до адміністрації парку Горького. Книжки також розставлять у шафі біля озера.

Як писав KHARKIV Today, парк ім. Горького пропонують перейменувати з 2018 року. Після чергового обстрілу парку Горького, який стався 7 лютого, відновили дискусію щодо перейменування парку.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.