Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Більше 500 абітурієнтів із Харківщини отримали по 200 балів за мультипредметний тест

Харківщина посіла третє місце у рейтингу областей.

Цього року кількість 200-бальних оцінок значно вища, ніж у попередні роки. Однак це було не ЗНО, а МПТ. 

Національний мультипредметний тест на 200 балів склали 546 випускників шкіл із Харківської області. З них 438 учасників тестування отримали найвищу оцінку за один предмет, 78 — за два предмети, ще 30 абітурієнтам поставили по 200 балів за усі три предмети. Відповідну інформацію опублікував директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.

"Національний мультипердметний тест — не Зовнішнє незалежне оцінювання. На численні запити ми щороку інформуємо про 200-бальні оцінки учасників ЗНО. Робимо це і зараз за результатами основної сесії. Як бачите, цього року вони разюче відрізняються від попередніх років. Застерігаємо від будь-яких порівнянь та висновків! Адже цього року ми мали не ЗНО, а НМТ. А це, як кажуть у одному південному місті, дві великі різниці!", — написав він у Facebook. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Десятеро харківських випускників отримали максимальний бал за мультипредметний тест

За предметами найбільше найвищих оцінок випускники шкіл Харківщини отримали за математику (368), на другому місці — історія України (189), третє місце в української мови (127).  

Усього у Харкові та області на складання мультипредметного тесту зареєструвалися 6827 абітурієнтів. За результатами основної сесії Харківщина посіла третє місце у рейтингу областей. 

Таблиця: Facebook/Олександр Сидоренко
Таблиця: Facebook/Олександр Сидоренко

Нагадаємо, цього року через війну замість Зовнішнього незалежного оцінювання проходив Національний мультипредметний тест, що складався з завдань із української мови, історії України та математики.

Як писав KHARKIV Today, минулого року на Зовнішньому незалежному оцінюванні випускники Харківщини отримали 47 найвищих оцінок. Більше 200-бальних оцінок було лише в абітурієнтів зі Львівської області. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.