Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Бакіров погрожує судом одному з кандидатів у ректори ХНУ імені Каразіна

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Мова йде про Сергя Шульгу.

Виконуючий обов'язки ректора Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Віль Бакіров просить спростувати інформацію і вибачитися.

19 травня один з кандидатів в ректори, декан факультету радіофізики, біомедичної електроніки та комп'ютерних систем Сергій Шульга опублікував у своєму Facebook інформацію про те, що Віль Бакіров не дав колективу почути те, що кандидат в ректори хотів донести.

"Більше 200 чоловік не змогли під'єднатися до Zoom-зустрічі за посиланням, яку їм вислав оргкомітет, а Youtube-трансляцію так і не змогли налагодити через Zoom, а змогли підключити окремо тільки через 20 хвилин",— написав Сергій Шульга в соцмережі.

Віль Бакіров назвав цю інформацію неправдивою. Звернення виконуючого обов'язки ректора ХНУ імені Каразіна розмістили в Facebook вузу.

"У цій інформації немає жодного слова правди. Якби йшлося про мене особисто, я просто не звернув би на це уваги. Але такий вчинок, навіть якщо він, можливо, зумовлений складним емоційним станом кандидата, кидає брудну тінь на весь колектив і його бездоганну репутацію. У мене немає іншого вибору, як відреагувати у передбачений законом спосіб. Пропоную С. М. Шульзі знайти в собі мужність негайно (протягом цього дня) спростувати неправдиву інформацію і оприлюднити свої вибачення. Інакше я буду змушений офіційно звернутися до університетської комісії з етики, також до суду з позовом щодо захисту честі, гідності та ділової репутації", — повідомив Віль Бакіров.

Нагадаємо, вибори ректора в ХНУ імені Каразіна пройдуть 26 травня в офлайн-форматі. На посаду претендують чотири кандидати. Після 22 років на посаді ректора вузу Віль Бакіров написав заяву про звільнення з посади і вирішив не йти на вибори. Свій вчинок пояснив тим, що йому стало важко поєднувати адміністративні та професорські функції. При цьому, Бакіров продовжує виконувати обов'язки ректора, поки не виберуть нового.

У квітні з різних джерел надходила інформація про те, що одного з претендентів, Ігор Гірку, не пускають на факультети для презентації свого бачення розвитку університету, а іншого претендента, Тетяну Кагановську, Віль Бакіров представляє міністру освіти в якості "свого" кандидата.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.