Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Айна Тимчук розповіла, чому будівництво онкоцентру в Харкові закінчиться нескоро

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
На будівництво потрібно витратити річний бюджет області.

Харківська область не в змозі фінансувати будівництво онкоцентру самостійно.

Про це розповіла голова ХОДА Айна Тимчук, відповідаючи на питання, чому роботи йдуть так повільно. На сесії обласної ради депутати проголосували за те, щоб виділити на будівництво 100 мільйонів гривень з обласного бюджету.

"100 мільйонів — це велика сума, але в загальному кошторисі вона розчиняється. Фінансувати проєкт самостійно неможливо, ми повинні будемо зняти гроші з соціальних виплат, і все одно не завершимо його", — розповіла Айна Тимчук.

За її словами, загальний кошторис проєкту практично дорівнює річному бюджету Харківської області, це — близько 3 мільйонів гривень. Після візиту Президента України до Харкова у вересні минулого року називали іншу цифру — 2,2 млрд грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли завершать будівництво об'єктів з програми Зеленського?

Як писав KHARKIV Today, 100 мільйонів гривень перейшли з бюджетних залишків минулого року. Ще 190 мільйонів гривень до кінця 2021 року виділить уряд.

"Будівництво Харківського онкоцентру в 2021 році включено до програми президента" Велике будівництво", — пообіцяв міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

Будівництво знаходиться на етапі заливки фундаменту. Воно стартувало ще в 2018 році, але від зими минулого року було заморожене.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.