Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Абітурієнти Харківської області показали найкращий результат ЗНО за три роки

У порівнянні з 2019 роком цьогоріч — на 21 200-бальника більше.

Найбільше максимальних балів набрали з англійської мови.

Цього року 200 балів на Зовнішньому незалежному оцінюванні набрали 46 абітурієнтів з Харківської області. У 2020 році найвищий бал отримав 31 чоловік, в 2019-м — 25. Дані опублікував директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.

У цілому по Україні цього року найвищий результат на ЗНО показали 574 учасника, на Харківську область припадає 8% (46 осіб). Більшість 200-бальників в Харківській області — це учасники тестування з Харкова (43).

вно
Фото: Олександр Сидоренко / Facebook

Найкращий результат в Харківській області показали з англійської мови: 200 балів отримали 13 чоловік. При тому, що в 2019 році був всього один 200-бальник, в 2020-м — чотири.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вступна кампанія-2021: умови, дати і нововведення

З математики 200 балів у Харківській області отримали 12 чоловік, що на три менше торішнього результату. Далі предмети у відповідність з кількістю 200-бальників розмістилися так:

  • біологія — сім 200-бальників;
  • українська мова — чотири участника отримали 200 балів;
  • фізика — троє;
  • історія України, хімія і географія — по двоє;
  • українська мова та література — один.


У трьох навчальних закладах Харкова виявилося кілька учасників ЗНО з найвищим результатом з різних предметів. У фізико-математичному ліцеї №27 200 балів набрали з математики та фізики, в гімназії №116 — з української мови та математики, у школі №72 — з англійської мови та математики.

Як пояснив директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко, більш детальну інформацію, у тому числі рейтингові показники, оприлюднять після завершення процедури Зовнішнього незалежного оцінювання та обробки отриманої інформації. Орієнтовно це буде на початку вересня 2021 року. Знайти ці дані можна буде тут.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.