Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

1:1. Як пройшов матч Україна — Бахрейн на "Металісті"

На "Металісті" провели товариський матч.

Україна — Бахрейн зіграли внічию.

23 травня о 21:00 стартував товариський матч між збірними України та Бахрейну на харківському стадіоні "Металіст". Футболісти з Бахрейну на 75-й хвилині вирвалися вперед, через деякий час українській збірній вдалося наздогнати суперників. Рахунок гри склав 1:1. Про це повідомили в Українській асоціації футболу.

У першому таймі футболісти збірної України готували атаки, розігруючи м'яч у центрі поля, проте суперники впевнено захищалися і не дозволяли українським футболістам вийти на зручну позицію для завершального удару. Забити гол українській збірній не вдавалося. Гості намагалися створювати перешкоди.

У матчі дозволили виконати по шість замін, тому в другому таймі тренери скористалися цією можливістю. На 75-й хвилині Бахрейн вийшов вперед. Українські футболісти Віктор Циганков, Микола Шапаренко та Сергій Сидорчук спробували швидко відігратися, проте цього не сталося. У компенсований час збірній України вдалося зрівняти рахунок.

Нагадаємо, матч Україна — Бахрейн пройшов як підготовка до фінальної частини Євро-2020. На 3 червня запланований товариський матч проти Північної Ірландії в Дніпрі, 7 червня збірна України зустрінеться з Кіпром у Харкові.