Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

23 листопада, 2020 - 13:11

Харківська область знову в списку найгірших за кількістю ліжко-місць з киснем

Недостатньо ліжок з киснем також в Черкаській області та Києві.

У Міністерстві охорони здоров'я запевняють, що знають, як збільшити кількість ліжок з киснем в проблемних регіонах.

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив, що ситуація з кількістю вільних ліжок з киснем в Харківській області залишається напруженою.

"Є регіони, де ситуація з кількістю вільних ліжок з киснем досить напружена. Це — місто Київ, Черкаська та Харківська області. Однак у нас є чітке розуміння щодо збільшення ліжок, забезпечених киснем, зокрема, з місцевою владою. Адже саме місцева влада є власником лікарень, які лікують хворих COVID-19", — сказав Степанов.

За його словами, сьогодні в Україні є 25 996 ліжок з підведеним централізованим кисневим постачанням або кисневими концентраторами. Вільними в Україні залишаються 12 168 таких ліжок.

Всього ліжок в лікарнях — 53 445. При цьому заповнені вони на 52%. Як повідомив міністр охорони здоров'я, в порівнянні з початком епідемії кількість ліжок для хворих коронавірусом збільшено в чотири з половиною раза.

Як писав KHARKIV Today, станом на 23 листопада в Харківській області виявлено 51 637 випадків коронавірусу (за добу — 239 нових). Померли 703 людини, за минулу добу — чотири летальні випадки.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.