Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

23 вересня, 2020 - 11:12

Харківська область отримала 114 мільйонів гривень субвенції на вибори: як розподілять гроші

Найбільше грошей з цієї суми — 32,65 мільйона гривень отримає Харків.

У Харківській області затвердили розподіл 114 мільйонів 343 тисяч 900 гривень субвенції з держбюджету на проведення виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних і міських голів.

За ці гроші підготують і проведуть вибори, а також виготовлять списки виборців та запрошення для них. Відповідне розпорядження 22 вересня підписав голова Харківської ОДА Олексій Кучер.

Документ затверджує розподіл субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів. Головні розпорядники субвенції — Харківська ОДА (передача міжбюджетних трансфертів місцевим бюджетам) і Харківська облрада (фінансування заходів, які проводить Харківська обласна виборча комісія).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три партії подали документи для участі в місцевих виборах в Харкові

У розпорядженні зазначено, що на проведення виборів в Харківській області дали 114 мільйонів 343 тисячі 900 гривень, з цієї суми 229 тисяч гривень витратять на виготовлення списків виборців і запрошень. Решта піде на підготовку і проведення виборів.

Найбільшу кількість грошей отримає бюджет Харкова — 32 мільйони 650 тисяч 432 гривні, до бюджету Харківського району дадуть 10 мільйонів 264 тисячі 279 гривень, до бюджету Балаклійського району піде 3 мільйони 242 тисячі 840 гривень. Гроші тільки на списки виборців і виготовлення іменних запрошень отримають в Коломацькому (1700 гривень), Зачепилівському (2000 гривень), Золочівському (2700 гривень) та Нововодолазькому районах (2900 гривень).

Нагадаємо, місцеві вибори в Україні пройдуть 25 жовтня, майже половина харків'ян не знає, коли потрібно йти на виборчі дільниці.  

распоряжение

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.