Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

29 листопада, 2020 - 15:10

Харків купить контейнерів для небезпечних відходів на 250 тисяч гривень

Контейнери поставлять до кінця року.

Один комплект контейнерів обійдеться в 25 тисяч гривень.

Комунальне підприємство "Муніципальна компанія поводження з відходами" Харківської міської ради купить контейнерів для збору небезпечних відходів на 250 тисяч гривень. Відповідний тендер опублікований на сайті державних закупівель ProZorro.

Згідно з документацією, всього придбають десять комплектів контейнерів (в одному комплекті — три контейнери двох видів). Отже, вартість одного комплекту складе 25 тисяч гривень.

"Кожен комплект повинен складатися з одного контейнера для збору небезпечних відходів та двох контейнерів спеціального призначення для транспортування люмінесцентних ламп", — зазначив замовник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків купив 50 контейнерів для збору скла у дворах за півмільйона гривень

Контейнери для збору небезпечних відходів призначені для батарейок, що містять ртуть ламп і ртутних термометрів. Каркас таких контейнерів виготовлять з профільної труби, корпус — зі сталі.

У них буде чотири відділи — для батарейок, ламп, що містять ртуть, розміром 1280x60 міліметрів,  ламп розміром 70x120 міліметрів і ртутних термометрів. Висота і довжина ємності складе 1350-1450 міліметрів, ширина — від 400 до 450.

Контейнер для сбора опасных отходов. Скрин: документация
Контейнер для збору небезпечних відходів. Скрін: документація

Замовник вимагає, щоб контейнер для збору люмінесцентних ламп забезпечував екологічну безпеку. Він буде складатися з металу і поролону, пофарбований в сірий колір. На дверцятах встановлять замок. Ємність вміщуватиме 135 елементів розміром до 1620 міліметрів, при діаметрі 30 міліметрів.

Контейнеры для транспортировки люминесцентных ламп. Скрин: документация
Контейнери для транспортування люмінесцентних ламп. Скрін: документація

Аукціон запланований на 30 листопада. Фірма, яка виграє тендер, поставить товар до 31 грудня 2020 року.

Відзначимо, контейнер для зберігання люмінесцентних ламп в українських інтернет-магазинах сьогодні можна купити від 1674 гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.