Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ігор Райнін задекларував майже 2 мільйони гривень готівкою

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Голова обласної організації "Опоплатформа - За життя" і депутат облради Ігор Райнін відзвітував про доходи за минулий рік.

Із нерухомості у екс-голови Адміністрації президента Порошенка Ігоря Райніна тільки квартира в Харкові, автомобілів не тримає.

Голова Харківської "ОТЗЖ" і за сумісництвом депутат облради Ігор Райнін відзвітував про доходи за минулий рік. Згідно з декларацією, у нього є квартира в Харкові, а також гроші — в банку і готівка.

За минулий рік Райнін заробив майже 360 тисяч гривень на посаді голови Адміністрації екс-президента Петра Порошенка. Також голова харківської "ОТЗЖ" отримав 57 тисяч гривень стипендії, як почесний громадянин Харківської області. Дружина Ігоря Райніна — Ганна, володіє навчально-науково-виробничим центром "Охорона праці". За рік вона заробила майже 180 тисяч гривень і отримала дивіденди — 83 тисячі гривень.

Готівкою голова харківської "ОПЗЖ" зберігає 40 тисяч доларів, 20 тисяч євро і 250 тисяч гривень, ще майже 70 тисяч гривень лежать в банку. У дружини Райніна є 14 тисяч доларів готівкою і 80 тисяч гривень у банку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За рік Кернес заробив більше мільйона гривень на посаді мера

Як писав KHARKIV Today, 27 листопада 2019 року екс-голова Харківської ОДА, екс-голова АП Ігор Райнін  очолив  обласний осередок "Опоплатформи — За життя". На представлення свого "друга" приїхав Юрій Бойко і сказав, що вони давно вели переговори з Райніним і просили його не йти з АП.

Нагадаємо, отримавши підвищення в 2016 році і пересівши із крісла губернатора у крісло керівника Адміністрації президента, депутатський мандат Райнін не здав. Однак з тих пір не відвідував пленарні засідання. У 2016-му він був присутній на сесії 14 липня, яка відбулася незадовго до призначення. У 2017 і 2018-му Райнін пропустив всі засідання, проте депутатські повноваження так і не склав. Тоді його записали в злісні прогульники. Прогуляв екс-керівник харківської територіальної організації партії "Солідарність" — Блок Петра Порошенка і два засідання в нинішньому році. За три роки він вперше відвідав пленарне засідання сесії лише 15 серпня 2019 року.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.