Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

07 червня, 2020 - 16:23

Дружина лідера організації Poton переїхала жити в намет біля Харківської облдержадміністрації

Жінка прийшла мітингувати з чотирма дітьми

Марина Онищенко вимагає зустрічі з Олексієм Кучером.

У неділю 7 червня дружина лідера організації Poton Павла Онищенко, якого затримали за підозрою у посяганні на життя правоохоронців, вийшла до Харківської обласної державної адміністрації з наметом і чотирма дітьми. Жінка вимагає особистої зустрічі з главою ХОДА Олексієм Кучером. Вона хоче, щоб її чоловіка випустили з ізолятора тимчасового утримання.

"Все сфальсифіковано. Сиса дав гроші в Службу безпеки України, хлопців закрили по повному бєспрєдєлу", — заявила Марина. Вона оголосила голодування і не стала відмовлятися тільки від води,  при тому, що жінка годує молодшу дитину грудним молоком.

потон
Голодування біля ХОДА. Фото: ХС

З Мариною Онищенко під ХОДА прийшла і група підтримки, кілька чоловіків і жінок, пов'язаних з організацією Poton. Вони поставили намет на сходинках будівлі, а також розвісили плакати "Свободу Потону" і "Голодування". В руках учасники акції протесту тримають прапори України. Вони планують залишатися на сходах адміністрації до тих пір, поки Кучер з ними не зустрінеться.

3 червня членів організації Poton затримали в лісі Краснокутського району, де вони будували Слобожанську Січ і звали в гості Володимира Зеленського, щоб поскаржитися йому на вирубки в лісі. Активістів звинувачують у нападі на автомобіль поліції. Вони погрожували поліцейським, порізали колеса автомобіля і розбили скло. Протестувальників відвезли до Київського районного суду, який обрав їм запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.