Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

12 Серпень, 2020 - 16:28

Землі Жовтневого лісгоспу віддали під будівництво дороги

Скрин: ХОГА
Таке рішення ухвалив Кабмін.

Під дорогу піде 0,55 гектара землі у Валківському районі.

12 серпня на засіданні Кабінету міністрів України прийняли рішення про виділення землі державної власності, яка зараз перебуває в користуванні Жовтневого лісгоспу, для реконструкції траси Київ-Харків-Довжанський.

"Службі автомобільних доріг у Харківській області на розробку з урахуванням вимог, державних стандартів норм і правил у сфері землеустрою надати дозвіл на відведення земельних ділянок державної власності загальною площею 0,55 гектара, що знаходиться в постійному користуванні державного підприємства "Жовтневе лісове господарство", розташованих на території Валківського району Харківської області, для реконструкції та обслуговування дороги державного значення М-03", — сказав міністр інфраструктури Владислав Криклій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа "улюбленого лісника" Зеленського: Сиса хапався за серце, засідання відклали на осінь

Нагадаємо, Служба автомобільних доріг у Харківській області пообіцяла реконструювати 25 кілометрів дороги Київ-Харків-Довжанський до 2022 року. Станом на 3 серпня виконали 20% ремонтних робіт. Зокрема, провели підготовчі роботи, роботи з влаштування насипу, почали реконструкцію мосту і облаштування дорожнього покриття.

Після реконструкції ця ділянка буде мати дві смуги руху в обох напрямках, її віднесуть до першої технічної категорії.

Як писав KHARKIV Today, за президентською програмою "Велике будівництво" в Харківській області ремонтують 24 дороги місцевого значення.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.