Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

02 квітня, 2020 - 08:55

Заступник Кернеса безкоштовно їздить на чужому Land Cruiser, а його дружина носить куртку із соболя

Водовозов
Євген Водовозов подав щорічну декларацію.

Євген Водовозов відзвітував про фінанси за 2019 рік. Сім'я володіє п'ятьма земельними ділянками, двома квартирами, двома будинками, машиномісцем, годинниками і автомобілями.

Заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста і депутат Харківської обласної ради Євген Водовозов користується двома автомобілями — Ford Fusion 2008 року випуску і Toyota Land Cruiser 200 2016 року випуску. До речі, останнє авто не належить ні йому, ні членам сім'ї, проте, згідно із декларацією, з 2017 року він користується ним безкоштовно. Його дружина ходить в куртці з хутра соболя. Це стало відомо із щорічної декларації  Водовозова, яку він опублікував 31 березня на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

У подружжя Водовозових також є автомобіль Nissan 2016 року випуску за 520 000 гривень та годинник фірми Perrelet. У самого Водовозова є двоє швейцарських годинників Milleret і Cronoswiss.

У декларації заступник Кернеса вказав крім дружини двох дочок і сина. Вся нерухомість сім'ї оформлена на Водовозова, його дружину і одну з дочок. Так, дружина Водовозова володіє двома земельними ділянками по 1966 і 1103 квадратних метрів у Черкаській Лозовій (Дергачівський район, Харківська область) і Судаку (Крим) відповідно, двома квартирами вартістю по півмільйона гривень і машиномісцем в Харкові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Увесь в боргах. Фельдман позичив 10 мільйонів у банку, по 5 мільйонів у дружини Ложкіна і митрополита

У самого Водовозова нерухомості менше — дачний будинок та дві земельні ділянки в Харківській області і гараж в Харкові. Їх вартість не вказана. Дочці заступника Харківського міського голови належить будинок і земельна ділянка в Черкаській Лозовій.

Згідно з декларацією, в 2019 році Водовозов в міськраді заробив 1 087 281 гривень (90 606 гривень на місяць), ще 19 298 гривень — заробіток в Харківському національному університеті міського господарства імені Бекетова. З цінних паперів він володіє акціями в "Південспецбуд-інженерінг". Готівкою сім'я Водовозова зберігає 128 000 доларів, на банківських рахунках — 1 722 доларів і 47 326 гривень.

Як писав KHARKIV Today, за рік Кернес заробив більше мільйона гривень на посаді мера. При цьому його секретар і заступник за той же період заробили більше.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.