Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Корупціонерам, які захищають Україну, пропонують "амністію"

Иллюстративное фото: открытые источники
Бажаючим вилучити відомості про себе з Реєстру корупціонерів слід подати заяву.

У НАЗК вважають неприпустимим, щоб репутація захисників України була затьмарена фактом перебування в Реєстрі корупціонерів.

Ті, хто захищає Україну у складі Збройних сил України, територіальної оборони, Держслужби з надзвичайних ситуацій чи інших органів, можуть бути виключені з Реєстру корупціонерів. Про це 6 квітня повідомили у Нацагентстві з питань запобігання корупції.

"Більшість записів у Реєстрі корупціонерів стосуються дрібних порушень, пов'язаних з корупцією. Наприклад, прострочення дедлайну для подання декларації. Проте подібний запис може значно впливати на репутацію людини. На думку НАЗК, сьогодні неприпустимо, щоб репутація захисників України була затьмарена фактом перебування у Реєстрі корупціонерів. Саме тому НАЗК видало, а Мін'юст затвердив відповідний наказ", - пояснили там.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На роль гауляйтера Харкова готують колишнього депутата-регіонала

Отже, громадяни України, які захищають країну у війні з окупантом, мають можливість подати в НАЗК заяву про вилучення відомостей про себе з Реєстру корупціонерів.

"Кожну заяву буде розглянуто індивідуально. Тому не варто турбуватися, що той, хто розграбував Україну, а зараз лише робить вигляд, що захищає країну, зможе легко відбілити свою репутацію", - попередили у НАЗК.

Для подання заяви про виключення з Реєстру корупціонерів потрібні документи:

  • сама заява за формою, затвердженою у додатку до наказу;
  • копія паспорта;
  • копія документа, що засвідчує участь у захисті країни;
  • згоду на обробку персональних даних.

Зазначені документи просять надсилати на адресу НАЗК: Україна, м. Київ, бульвар Дружби Народів, 28, 01103. Після того, як інформацію буде підтверджено, дані обіцяють вилучити з Реєстру корупціонерів протягом п'яти робочих днів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.