Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

15 липня, 2020 - 11:09

Як виглядає закритий на реконструкцію сквер біля Кінного ринку

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
В середині травня харківський мер анонсував реконструкцію скверу біля ДК "ХЕМЗ". За словами Геннадія Кернеса, побачити оновлену зелену зону, а також новий храм, харків'яни зможуть влітку наступного року.

На двох гектарах зеленої зони на розі Московського проспекту і вулиці Броненосця "Потьомкін" з'являться дитячі майданчики, спортмайданчик, тренажери, а також храм Святого Духа.

Зараз територія скверу біля ДК "ХЕМЗ" обнесена парканом, туди завезли пісок і бетонні плити, техніка риє ями.

На капітальний ремонт скверу біля Кінного ринку планують витратити понад 43 мільйони гривень. За ці гроші зроблять виїмку ґрунту, вивезуть сміття, викорчують пні, кущі та дрібні дерева, посіють газон, облаштують бетонні фундаменти, викопають ями, облицюють стіни гранітними плитами, встановлять бетонні бордюри і облаштують покриття з тактильних плиток. Також в сквері біля ДК "ХЕМЗ" планують встановити 3 каруселі, дві гойдалки, гімнастичний комплекс "Рукохід", пісочницю, 3 різних ігрових комплекси, два спортивних комплекси "Воркаут" і 4 тенісних столи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще одна церква: навіщо Кернес узявся за реконструкцію скверу біля Кінного ринку?

Відзначимо, з 25 червня заборонений проїзд по площі Захисників України (на ділянці від вулиці Броненосця "Потьомкін" до вулиці Військової). До 30 липня там міняють ділянку теплотраси.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.