Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

06 листопада, 2019 - 15:07

"Ви нікуди не дівайтеся. Ми вас усе одно знайдемо". Зеленський – Світличній

Зеленський у Харкові. Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Зеленський у Харкові. Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Представляючи нового голову Харківської обласної адміністрації, президент України Володимир Зеленський звернувся до екс-голови Юлії Світличної.

6 листопада під час наради на ХДАВП Зеленський висловив побажання, щоб Світлична допомагала новому губернаторові.

"Я хочу подякувати пані Світличній за її роботу. Велике дякую. У Харкові в цілому непросто. Я вдячний за вашу потужну роботу. Якщо можна, ви нікуди не дівайтеся. Ми вас усе одно знайдемо. Я маю на увазі, нікуди не дівайтеся, допомагайте  Ви у нашому ореолі, скажімо так. Ми хочемо, щоб ви допомагали якомога довше і, головне, у Харківській області пану Кучеру Олексію ", - заявив президент.

Як писав KHARKIV Today, 6 листопада Зеленський представив Олексія Кучера в якості голови ХОДА.

Новий керівник Харківської облдержадміністрації назвав три пріоритетних напрямки в роботі.

"Хочу три напрямки: інвестиції. Від мене "зелене"світло - приходьте, хто хоче інвестувати. Друга теза - це екологія. це наші ліси, кар'єри. Це проблема. Ми будемо багато спілкуватися з правоохоронними органами, і я як колишній адвокат знаю, що таке імітація і профанація, а коли - дійсно розслідування. Змушений буду контролювати те, що вже розслідується і те, що буде. Третє - це корупція, корупція, і ще раз корупція. Менше корупції - більше інвестицій", - сказав Олексій Кучер.

Зеленський порадив Кучеру виходити частіше на вулиці Харкова, щоб почути проблеми харків'ян. Зокрема, він згадав про дорогу через ринок "Барабашово", через яку багато підприємців бояться залишитися без роботи і про відсутність гарячої води в будинках харків'ян з травня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.