Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителів України просять не стріляти по дронах-камікадзе

Дрон-камікадзе. Фото: Віталій Кличко
Стріляти у дрон небезпечно.

Дрон можна знищити зі стрілецької зброї, однак робити це можуть лише військові та правоохоронці.

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський закликав жителів України не намагатися збити російські дрони зі стрілецької зброї. З відповідним закликом Монастирський звернувся в ефірі національного телемарафону.

Нагадаємо, зранку 17 жовтня у Києві під час атаки Росії поліцейські стріляли у дрони-камікадзе. Один дрон вдалося збити за допомогою стрілецької зброї в центрі біля залізничного вокзалу. Однак робити так мешканцям, які мають зброю, небезпечно — вони можуть травмуватися.

"Фактично вірогідність такого збиття є надзвичайно малою, а небезпека, якщо, наприклад, неосвідчена людина просто зі зброї буде стріляти вгору, перевищує можливість збити, яка може бути в цьому випадку. Тому я хочу, користуючись можливістю, звернутися до містян, до тих, хто володіє зброєю з тим, що з пістолета, з карабіна не варто стріляти поміж багатоповерхових будинків, тому що це може призвести до травмування і до більшої біди, ніж можливо, збити дрон", — сказав Денис Монастирський.

дрон
Уламки дрона-камікадзе. Фото: Віталій Кличко

Зазначимо, у соцмережах публікують фото чоловіка, що перебуває на балконі та стріляє з рушниці начебто у дрони. Однак, як повідомили у "Детектор медіа", це — фейк, фотографія була зроблена ще у 2021 році

Нагадаємо, 17 жовтня у бік Києва летіло 28 дронів, більшість вдалося збити. Окупанти вели обстріли по всій території України, атакували енергетичну інфраструктуру в Києві, Дніпропетровській та Сумській областях. Через це знеструмлені сотні населених пунктів.

У Харкові зупинялося метро та електротранспорт, через дві години метро відновило роботу. Частково без світла залишилися Слобідський, Основ'янський та Салтівський райони.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.