Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Електротранспорт у Харкові стоїть. На маршрути додають автобуси

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Трамваї, тролейбуси, метро тимчасово не працюють.

Понад годину залишаються знеструмленими деякі райони Харкова та області.

У місті не курсує електротранспорт. Через спрацювання системи захисту знеструмлені декілька районів Харкова. Зокрема, світла немає в частиних Слобідського, Основ'янського та Салтівського районів міста. 

Метро, трамваї та тролейбуси зупинилися близько 11:00. Натомість на лінії для підвозу пасажирів виведені додаткові електробуси, повідомили у Харківській міській раді.

Поки що немає точної інформації про терміни відновлення постачання електроенергії. У компанії "Харківобленерго" повідомили, що працюють над усуненням наслідків знеструмлення. Воно відбулося через масові обстріли об'єктів інфраструктури вранці понеділка. По Харківщині ударів не було. У Дніпрі почалися екстренні вимкнення електроенергії.

"Через спрацювання захисної автоматики частково знеструмлено споживачів деяких районів Харкова та Харківської області. Енергетики працюють над відновленням електропостачання", — повідомили в пресслужбі АК "Харківобленерго".

Як пояснив KHARKIV Today Володимир Скичко, причина знеструмлення — не проблема в обладнанні Харенерго, а більш широка. Енергетики працюють, щоб якнайшвидше повернути світло.

Громадян попросили обмежити використання енергомістких приладів: бойлерів, пральних машин, обігрівачів, кондиціонерів, а також зарядити телефони та павербанки.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.