Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Як вибрати консилер

Завдяки макіяжу можна ефектно підкреслити всі переваги нашої краси. Достатньо всього кількох умілих рухів пензлем, щоб обличчя виглядало ідеальним і бездоганним.

Ваш набір косметики не обов'язково має бути рясним, як у візажистів, щоб домогтися такого ефекту. Найголовніше – мати при собі кілька найважливіших продуктів. Один із них – консилер для обличчя. Цей косметичний засіб може творити справжні дива. Він ідеально підходить для маскування темних кіл під очима і непривабливих прищів. Він також ефективно приховає будь-які зміни кольору та почервоніння.

Для чого використовується консилер

Останнім часом консилери стали використовувати і для контурування обличчя. Цей метод передбачає виділення світлішим продуктом (консилером) місць, які необхідно оптично збільшити. Темніший продукт (тональний крем або кремовий бронзер) використовують для зменшення об'єму певних частин, та щоб прибрати недосконалість шкіри.

Форма випуску консилера для обличчя: види

Консилер доступний в різних варіаціях. Форма, упаковка, і кольори у нього різні, так як і консистенція:

  • Рідкий. Це, безумовно, найпопулярніший тип консилера для обличчя. Рідкий продукт легко наноситься як під очі, так і на плями за допомогою зручного аплікатора. Деякі рідкі консилери мають випуск в тюбиках, з яких продукт необхідно видавлювати безпосередньо на шкіру або на спонж для макіяжу.

  • Кремовий. Випускається в невеликих упаковках, що нагадують ті, в яких розфасовані тіні для повік. Їх наносять пальцем або невеликим плоским пензлем.

  • Маскувальний. Призначений щоб маскувати видимі недоліки, таких як прищі та знебарвлення. У поєднанні з добре підібраною основою він надає шкірі однорідного вигляду.

  • Освітлювальний. Створений для поліпшення кольору, особливо навколо очей. Він може містити мікроскопічні частинки слюди. Шкіра після його нанесення відбиває світло і надає їй більш відпочилого вигляду.

  • Барвистий. Це косметика для особливих завдань. Не дивуйтеся, побачивши фіолетовий або зелений. Вони можуть творити чудеса! Зелений прекрасно приховає почервоніння, а фіолетовий зменшить жовтуваті плями. Якщо у вас темні кола під очима, виберіть жовтий консилер.

1

Як вибрати хороший консилер для вашого обличчя

Це один із найважливіших продуктів у вашій косметичці, бо він допомагає приховати недоліки шкіри та надаю обличчю свіжий та відпочивший вигляд. Однак, вибрати хороший консилер може бути не так просто, враховуючи величезну кількість різних марок, текстур і відтінків. Розглянемо основні критерії, які варто враховувати під час вибору консилера:

  1. Текстура. Консилери бувають у різних текстурах – рідкі, кремові, у стіку, у порошку тощо. Вибір текстури залежить від типу шкіри і цілей використання. Наприклад, для сухої шкіри краще підійде нанесення кремового, а для жирної  – рідкого або в порошку консилера.

  2. Щільність. Вибирайте продукт структура якого середньої щільності. Він добре розподіляється по шкірі і не накопичується в зморшках і складках. Занадто щільний консилер може мати ненатуральний вигляд.

  3. Відтінок. Важливо підібрати консилер такого відтінку, який максимально коригує колір шкіри. Не вибирайте занадто світлий або темний відтінок, оскільки це зробить макіяж ненатуральним і неприродним.

  4. Склад. Зверніть увагу на компоненти консилера, вони мають бути гіпоалергенними, не містити парабенів, силіконів та інших агресивних компонентів, які можуть спричинити подразнення або алергічну реакцію.

  5. Тип покриття. Залежно від цілей нанесення (приховати прищі, темні кола під очима, пігментні плями тощо), вибирайте консилер з відповідним типом покриття: легким, середнім або щільним.

Вибираючи хороший консилер для обличчя, дотримуйтесь зазначених вище критеріїв і обов'язково протестуйте продукт на шкірі перед покупкою, щоб переконатися в його якості. Пам'ятайте, що правильно підібраний засіб може стати вашим найкращим помічником у створенні ідеального макіяжу.

 

*Матеріал опубліковано на комерційній основі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.