Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Верховна Рада звільнила міністра молоді і спорту

Фото: Вадим Гутцайт / Facebook
Вадим Гутцайт подав заяву за власним бажанням.

Одинадцять харківських нардепів підтримали звільнення міністра.

9 листопада Верховна Рада України ухвалила рішення про звільнення міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта. "За" проголосували 243 народних депутати. Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк.

Серед харківських нардепів сьогодні не були присутніми під час голосування Дмитро Микиша зі "Слуги народу" та Олександр Фельдман із "Відновлення України". Не голосували Анна Колісник, Павло Сушко та Олександр Куницький ("Слуга народу"), Віталій Данілов (Батьківщина).

Підтримали рішення "слуги народу" — Олександр Бакумов, Федір Вениславський, Юрій Здебський, Вікторія Кінзбурська, Олексій Красов, Олександр Літвінов, Дмитро Любота, Марія Мезенцева, Павло Якименко, Андрій Одарченко, а також позафракційна Юлія Світлична.

Нагадаємо, Вадиму Гутцайту — 52 роки. Очолив Міністерство молоді та спорту України 4 березня 2020 року. У листопаді 2022 року його призначили президентом Національного олімпійського комітету України. 8 листопада 2023 року написав заяву про відставку. Гутцайт сам повідомив про рішення щодо відставки, він сказав, що планує зосередитися на роботу у НОК України.

Поки роботу Гутцайта буде виконувати його заступник. За словами керівника фракції "Слуга народу" Давида Арахамії, наразі кандидата на місце Гутцайта немає.

"У нас немає ще кандидата на посаду цього міністра. Поки що заступник виконуватиме його обов’язки, але на наступне засідання ми вже вирішимо питання щодо кандидата", — сказав Арахамія 8 листопада.

Як писав KHARKIV Today, 18 вересня Кабінет міністрів України ухвалив рішення про звільнення шести заступників міністра оборони України та державного секретаря Міноборони. До цього Верховна Рада звільнила Олексія Резнікова з посади міністр оборони та призначила на його місце Рустема Умєрова.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.