Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Валерій Залужний попередив про фейки

Фото: Валерій Залужний / Telegram
Невідомі відправляють повідомлення від його імені.

Від імені головнокомандувача ЗСУ розповсюджують фейки.

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний попередив жителів України про фейки. Невідомі відправляють повідомлення від його імені, в яких міститься дискредитація та провокація. Про це Залужний повідомив у своєму офіційному Telegram-каналі.

"Змушений звернути вашу увагу на інформаційну гігієну. Отримав інформацію, що хтось, використовуючи моє ім'я, надсилає особисті повідомлення певним відомим людям із проханнями та пропозиціями дискредитуючого та провокаційного характеру. Прошу кожного, хто отримає щось подібне, не довіряти змісту повідомлення", — звернувся головнокомандувач.

Українців Залужний попросив звернути увагу, що акаунт @Zaluzhniy_ua у Telegram йому не належить. Також головнокомандувач не має відношення до облікових записів із назвою — "Валерій Залужний", це фейкові канали. Офіційний Telegram-канал Валерія Залужного можна знайти за посиланням тут, Facebook-сторінка знаходиться тут і Twitter — за посиланням.

Як писав KHARKIV Today, 26 жовтня жителі Харкова та області почали масово отримувати повідомлення із пропозицією надавати інформацію боту у Telegram про Збройні сили України. За надання інформації обіцяли гроші.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.