Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Вакцинованим проти коронавірусу в Дніпрі обіцяють безкоштовний проїзд

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Проїзним можна буде скористатися у міському електротранспорті і метро.

Мер Дніпра Борис Філатов вирішив почати кампанію з вакцинації проти COVID-19. Всі співробітники мерії повинні зробити щеплення, громадянам готують знижки і заохочення за щеплення.

Усім вакцинованим проти коронавірусу жителям Дніпра нададуть безкоштовний проїзд у міському електротранспорті і метро. Також обіцяють безкоштовні походи в кіно. Про це повідомив мер Дніпра Борис Філатов у своєму Facebook. Він уже підписав відповідне розпорядження.

"Дніпро — складне місто. Тут треба не соромитися брати на себе політичну відповідальність, вести за собою і показувати особистий приклад. Коротше, тепер всі мої підлеглі зобов'язані бути вакцинованими, а якщо не хочуть, то нехай за свої гроші щотижня надають довідку про негативний ПЛР (як у мерії Нью-Йорка). Або звільняються , — написав Борис Філатов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові відкрився ще один центр вакцинації

Мер Дніпра опублікував документ, у якому зазначено, що для вакцинованих двома дозами підготують місячні проїзні. У співробітників виконавчих органів, комунальних підприємств, установ, закладів міськради є час до 15 жовтня, щоб зробити щеплення, в іншому випадку, вони повинні надавати керівникам довідку про відсутність коронавірусу щотижня, крім тих, у кого є медичні протипоказання. У кінотеатрів попросять знижки для вакцинованих для перегляду фільмів у залах без масок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У кого в Україні почнуть вимагати обов'язкову вакцинацію

Документ: Facebook / Борис Филатов
Документ: Facebook / Борис Филатов
Документ: Facebook / Борис Филатов
Документ: Facebook / Борис Філатов

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.