Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В Україні затвердили польову форму для жінок-військових (фото)

Фото: Міноборони України
Форма має вісім розмірів і підходить навіть для вагітних.

Повсякденна та парадна форма для захисниць уже існувала, раніше змінювалися лише її зразки. Наразі затверджена польова форма.

3 серпня Міністерство оборони України затвердило зразок-еталон форми для жінок-військових. Це — літній польовий костюм. Відтепер костюм офіційно поставлений на забезпечення. Таку форму розробляли з 2022 року, потім її випробували. Наразі затверджена технічна специфікація на неї.

"Модель костюма літнього польового для наших військовослужбовиць проходить належні процедури у заявлені терміни. Технічна специфікація та зразок-еталон вже затверджені. Тож найближчим часом будуть розпочаті відповідні процедури закупівель та постачання у війська", — розповів міністр оборони України Олексій Резніков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ситуація на Куп'янському напрямку складна — Міноборони

У Міноборони кажуть, що урахували всі побажання та зауваження захисниць, коли проходило випробування моделі костюма. Зараз працюють над розробкою жіночого бронежилета.

Як розповіла заступниця міністра оборони України Ганна Маляр, жіночий літній польовий костюм має вісім розмірів, розрахований на мінімальний зріст захисниці 146 сантиметрів і на максимальний — 188 сантиметрів. У Міноборони запевняють, що форма — зручна.

"Враховані всі побажання військовослужбовиць. Форма пошита відповідно до антропометричних даних жінки, з урахуванням усіх особливостей жіночої фігури, та зручна у використанні. Однією з переваг цього костюма є те, що його можна носити навіть під час вагітності, тому що верхня частина штанів еластична та дуже добре розтягується до потрібних розмірів", — пояснила Ганна Маляр.

Зазначимо, наразі у Збройних силах України служать близько 42 000 жінок-військових. Із них близько 5000 знаходяться на передовій.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.