Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В Україні продовжили адаптивний карантин до весни

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Рішення ухвалив Кабінет Міністрів України.

До кінця березня наступного року продовжують діяти правила адаптивного карантину — сертифікати про вакцинацію, захисні маски та дистанція.

15 грудня Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про продовження адаптивного карантину до 31 березня 2022 року. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Для того щоб максимально ефективно протидіяти пандемії і захистити здоров'я людей, уряд продовжує адаптивний карантин до 31 березня 2022 року, тобто протягом першого кварталу ми продовжуватимемо карантин, як мінімум. Це означає, що всі правила доступу до публічних місць із сертифікатами, щодо носіння масок, дистанції залишаються в силі", — сказав Шмигаль.

За словами Шмигаля, адаптивний карантин діятиме, доки 70% жителів України не щепляться проти коронавірусу. На сьогоднішній день вакциновано понад 40% дорослого населення, проте темпи вакцинації знижуються.

"Понад 1 мільйон щеплень щодня продовжують робити наші медики, але, на жаль, темпи вакцинації починають падати. Тому ми закликаємо громадян, які вакцинувалися, приєднатися до комунікації "за" вакцинацію та розповісти своїм родичам, близьким про важливість і безпеку вакцинування. Саме завдяки вакцинації ми можемо зупинити пандемію. Водночас поки в Україні рівень вакцинації не досягне 70% населення, ми повинні продовжувати дотримуватися всіх встановлених карантинних обмежень", — пояснив прем'єр-міністр.

Як писав KHARKIV Today, 28 листопада у таблиці Міністерства охорони здоров'я України щодо визначення рівнів епідемічної небезпеки Харківську область віднесли до "жовтої" зони. "Жовтою" Харківська область стала вперше за два місяці. 30 листопада Харківська регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки ухвалила рішення про запровадження в регіоні "жовтої" зони з 6 грудня.

Нагадаємо, уся Україна перейшла у "жовту" зону епіднебезпеки 23 вересня. 10 жовтня у Харківській області встановили "помаранчевий рівень епіднебезпеки. Перехід Харківської області до "червоної" зони прогнозували кілька тижнів поспіль, проте регіон залишався у "помаранчевій".

 

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.