Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В Україні перенесли свято

День молоді тепер відзначатимуть у середині серпня, а не у червні.

Указ про нову дату святкування Міжнародного дня молоді набере чинності з 1 січня 2022 року.

Міжнародний день молоді в Україні відзначатимуть 12 серпня, а не як це було раніше в останню неділю червня. Відповідний указ №333 / 2021 "Про День молоді" підписав Президент України Володимир Зеленський.

"З метою підтримки прагнення української молоді до інтеграції у європейське співтовариство, затвердження цінностей демократії і свободи, а також з огляду на ініціативу молодіжних організацій і рухів постановляю установити в Україні День молоді, який відзначати щорічно 12 серпня у Міжнародний день молоді", — сказано в указі президента .

Також цим указом Зеленський скасував указ президента від 22 червня 1994 року №323 "Про День молоді", згідно з яким в Україні День молоді відзначали щорічно в останню неділю червня.

Як писав KHARKIV Today, раніше Володимира Зеленського просили запровадити в Україні свято — Міжнародний чоловічий день. Петицію на сайті президента опублікувала Катерина Мельник. На її думку, 19 листопада у Міжнародний чоловічий день потрібно святкувати досягнення чоловіків. Підписати петицію можна тут.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.