Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Слуга Народу" стане соціальним ліфтом для активних громадян", — Олена Шуляк

Партію «Слуга Народу» очолила Олена Шуляк.

Ми спитали її, як зміниться політсила і що ці зміни дадуть громадянам.

— Які зміни чекають партію під вашим керівництвом?

— Партію чекає трансформація. Ми перейшли "екватор" нашої каденції у Верховній Раді. Набули досвіду в державному управлінні, втілили у життя багато кардинальних реформ. Побудували регіональну структуру, залучили до команди більше 6 тисяч депутатів місцевих рад по всій країні. Зараз головне завдання – "навчити" цей потужний механізм працювати злагоджено та ефективно.

 — Чи можуть громадяни долучатися до партійної роботи?

— Звісно! "Слуга Народу" буде потужним соціальним ліфтом. Наше завдання – шукати, обирати, навчати найбільш активних, компетентних і небайдужих партійців. Просувати їх кар’єрними сходами – у партії, місцевому самоврядуванні, державному управлінні. У нас у партії доволі ретельна система відбору. Нам точно не потрібні тимчасові попутники, які зрадять на першому ж повороті. Але з чесними та активними нашими прихильниками ми будемо працювати і вже працюємо. У тому числі через два наших крила – "Зе!Молодіжку" і "Зе!Жінки".

— Зараз багато говорять про падіння рейтингів "Слуги Народу", про нібито розпад монобільшості…

Рейтинги за два роки до виборів не є показовими. Я пропоную подивитися не на гіпотетичні вибори із соцопитувань, а на реальні, які пройшли кылька тижнів тому. Нагадаю: в Херсонській та Черкаській областях кандидати в нардепи від "Слуги Народу" здобули беззаперечну перемогу.

Що стосується монобільшості, то її намагаються "поховати" від самого моменту її заснування. Тим, хто чекає на розпад, хочу сказати: не дочекаєтеся! Результат – на табло. Найважливіші законопроєкти ухвалюються.

— «Слуги Народу» час від часу потрапляють у різні скандали. Чи партія розбиратиме такі випадки?

— Безумовно. Для цього я запропонувала створити в партії дисциплінарну комісію. Вона буде приймати рішення для кожного конкретного випадку. Але буде жорстко!

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.