Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Румунські благодійники передали Харкову медикаменти та медичне обладнання

Фото: Daruieste Viata
Багодійний фонд Daruieste Viata з перших днів повномасштабної війни допомагає українцям.

Лікарні Харківщини, Києва та Дніпра отримали Медичне обладнання та медикаменти майже на 8 мільйонів гривень.

Відомий румунський багодійний фонд Daruieste Viata з перших днів повномасштабної війни допомагає українцям. Цього разу за допомогою БФ "Україна XXI" вони суттєво підтримали вітчизняних медиків.  

Майже 200 апаратів Ілізарова та його аналогів отримали лікарні Харківщини та Дніпра, зокрема, Інститут патології хребта та суглобів імені професора М. І. Ситенка, Харківська лікарня №18, Первомайська ЦРЛ та дитяча ортопедія міста Дніпро. 

"Ці апарати нижньої фіксації значно полегшують лікувальний процес хворих, які постраждали внаслідок бойових дій, зокрема з пораненнями кінцівок", — розповів ортопед-травматолог відділення невідкладної травматології, відновлювальної хірургії та бойової травми ДУ "Інститут патології хребта та суглобів імені професора М. І. Ситенка" Ярослав Далуда.  

Київський військовий госпіталь отримав 20 інвалідних візків з горизонтальною підтримкою ніг для пацієнтів з характерними пораненнями.  Крім того, в Київську лікарню передали апарат штучної вентиляції легень. 

медикаменти

У Харкові, який щодня потерпає від ворожих обстрілів, велику кількість медикаментів передали місцевій благодійній організації KH.LIB dopomoga, волонтери якої передали ліки пенсіонерам, мамам з дітьми, людям з інвалідністю. Ще одну партію медикаментів передали в більш ніж десять харківських лікарень.

"Фонд Daruieste Viata невпинно допомагає Україні з перших днів війни і відправив медикаментів та медичного обладнання вже більше ніж на 800 000 євро у різні регіони України, особливо на Схід та в Київ. Наразі донорська допомога відчутно слабшає, але я сподіваюся, що фонд і надалі зможе продовжувати робити закупівлю ліків та медичного обладнання для українських госпіталів.  Війна ще не закінчилися, допомога нам ще дуже потрібна", — каже волонтерка благодійної організації Daruieste Viata/ Give Life Наталії Лук’янової

На сайті Daruieste Viata є окрема сторінка, де є всі інструкції для людей, які мають бажання допомогти.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.