Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Робимо все для гарантування безпеки. Харківщина — серед лідерів за виділенням коштів для посилення тероборони", — Павло Сушко

"Робимо все для гарантування безпеки. Харківщина – серед лідерів за виділенням коштів для посилення тероборони. Майже 100 млн грн депутати рад різних рівнів спрямували на ці потреби", — про це завив голова Харківської обласної організації політичної партії "Слуга Народу", заступник голови фракції у Парламенті Павло Сушко під час брифінгу.

Павло Сушко зазначив, що Харківщина – серед лідерів за виділенням коштів для посилення тероборони. Протягом минулого тижня місцеві депутати рад різних рівнів політичної партії "Слуга Народу" ініціювали проведення позачергових сесій, на яких голосували за виділення коштів на формування системи територіальної оборони в Харківській області.

"Я вдячний місцевим депутатам за таку консолідовану роботу, адже вони поставили на перше місце державні інтереси, а не власні політичні. Спільною позицією вони підтримали виділення коштів у сумі 99 981 400 грн, які спрямують на посилення обороноздатності регіону. Зокрема, 62,2 млн виділили на сесії Харківської міської ради. 36,4 млн грн підтримали депутати Харківської обласної ради", —  уточнює Павло Сушко.

"Система національного спротиву – це той інструмент, який допоможе організовано залучити для стримування агресора необхідні ресурси. Ключова функція територіальної оборони – підсилення регулярної армії в певному регіоні. Станом на сьогодні, бригади тероборони в усіх прикордонних регіонах набрали 70% спроможності, решта досягне цих показників за 3-4 тижні", - говорить Павло Сушко.

Павло Сушко підкреслює, що серед основних завдань, які покладені на тероборону, - посилення охорони державного кордону, захист населення та території від надзвичайних ситуацій, ліквідація наслідків ведення воєнних дій, участь в охороні важливих об'єктів і комунікацій, участь у боротьбі з диверсійно-розвідувальними силами, іншими збройними формуваннями противника тощо.

"На сьогодні в Харківській області створено місця, розгорнуто підрозділи територіальної оборони в усіх районах. У нас найбільша кількість призваних військовозобов'язаних безпосередньо до сил територіальної оборони", — зазначає голова фракції "Слуги Народу" у Харківській обласній раді Ігор Захарченко.

Мешканців Харківщини закликають приєднуватися до лав тероборони, разом з тим – зберігати спокій.

"Ми просимо всіх, хто має таку можливість і відповідний досвід, підтримати загони територіальної оборони, максимально сприяти їхній розбудові. Водночас громадяни мають продовжувати працювати, не змінювати свій звичайний спосіб життя – це забезпечить нормальну економічну діяльність, а отже, і можливість Збройних сил захищати Україну так, як потрібно, і стільки, скільки потрібно", - наголошує очільник фракції "Слуги Народу" у Харківській міській раді Максим Бондаренко.

Павло Сушко закликає харків’ян зберігати спокій та довіряти тільки перевіреним джерелам інформації. Народний депутат підкреслює, що Україна готова до будь-якого розвитку подій. Дипломати працюють над мирним вирішенням питання військової загрози. Але й українське військо сьогодні професійне та повністю оснащене – і готове захищати державу.

"Спокій – наш  вірний союзник. Тероборона та Збройні Сили України – наш надійний захист. Сьогодні вся Україна пишається нашими захисниками. Нам же потрібно підтримувати їх та відповідально виконувати свою роботу кожному на своєму місці. Ми – сильні та об'єднані, як ніколи".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.