Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Претендентка на посаду президента ПАРЄ з Харкова поступилася Коксу

Фото: Мария Мезенцева/Telegram
Нардеп повідомила, що обраний президент ПАРЄ привітав її з гідним результатом і вручив квіти.

Марії Мезенцевій забракло голосів.

Харків'янка, яку висунули на посаду президента ПАРЄ, не змогла набрати потрібну кількість голосів. Йдеться про нардепа-мажоритарницю з Харкова, голову української делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Марію Мезенцеву. Про це на своїй сторінці у Telegram повідомив член української делегації у ПАРЄ, народний депутат Олексій Гончаренко.

Обрання президента асамблеї на 2022 рік відбулося сьогодні, 24 січня, у Страсбурзі під час першої частини сесії ПАРЄ. Ним став нідерландський сенатор Тіні Кокс.

За інформацією Олексія Гончаренка, Кокс набрав 164 голоси, Мезенцева — 80.

"Гідний результат для української делегації!", — зазначив нардеп.

Марія Мезенцева подякувала усім, хто підтримав її кандидатуру і зазначила, що "це історичний момент для України, коли вперше ми мали кандидата у президенти від України за всі роки членства — лише початок нашого шляху до лідерства в асамблеї".

"Я вважаю це дуже відмінний результат, який показує, що асамблея не об'єднана у питанні мовчазного обрання президента за політичною домовленістю, як це було з 2008 року. Ми можемо і повинні переглядати старі порядки — бо зараз уже 2022 рік і нові виклики, і нові можливості", — написала нардеп на своїй сторінці у Telegram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У нагнітанні обстановки у Харківській області  звинуватили політичні партії

Раніше KHARKIV Today писав, що народну депутатку Марію Мезенцеву на посаду президента ПАРЄ висунули члени асамблеї з різних національних делегацій. Кандидатуру харків'янки підтримали 40 членів асамблеї з різних національних делегацій Парламентської асамблеї Ради Європи.

Нагадаємо, у січні 2021 року делегація України у Парламентській асамблеї Ради Європи під час онлайн-засідання змінила голову. Кандидатуру Марії Мезенцевої підтримали 10 представників із "Слуги Народу", "За майбутнє" та "ОПЗЖ". Нардеп змінила Єлизавету Ясько, яка понад рік очолювала делегацію України у ПАРЄ.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.