Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Переселенцям подовжили термін подачі повторних заявок на виплати

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Прийняти повторну заяву та розглянути її мають навіть якщо людина зараз не може підтвердити подання першої заяви.

Повторні заявки приймають органи соціального захисту населення.

Усі внутрішньо переміщені особи, яким не вдалося оформити державну допомогу до 30 квітня через застосунок "Дія", зможуть повторно подати заявку до 1 грудня. Рішення про продовження строку 14 жовтня прийняли на засіданні Кабінету міністрів. Про це повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. 

"Органи соцзахисту зобов’язані прийняти у людини повторну заяву та розглянути її — навіть якщо вона зараз не може підтвердити подання першої заяви до 30 квітня. У разі виникнення проблем у внутрішніх переселенців при поданні заяв чи взятті на облік, звертайтесь до Мінреінтеграції", — зазначили там. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Студентів-переселенців переведуть на бюджет

Щоб подати повторну заявку, необхідно прийти особисто до органу соціального захисту населення та написати ще одну заяву. Або ж надіслати її поштою. 

У міністерстві працює цілодобова гаряча лінія з кризових питань — 15-48. Також є гаряча лінія Уповноваженого з питань ВПО — +38 (066) 813-62-39.

Нагадаємо, Харківська область серед лідерів за кількістю внутрішніх переселенців. Через війну переселенцями стали понад 7 мільйонів українців.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.