Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська область серед лідерів за кількістю внутрішніх переселенців

Липці. Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Через війну переселенцями стали понад 7 мільйонів українців.

Евакуація з деокупованих територій триває.    

Станом на 14 жовтня місця компактного проживання переселенців прийняли близько мільйона людей. У цілому в країні через війну понад 7 мільйонів українців стали внутрішньо переміщеними особами. Із них понад мільйон — діти. Про це повідомили в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. 

"Лідер за кількістю внутрішніх переселенців — східний регіон. У Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій областях перебуває 1,9 мільйона внутрішньо переміщених осіб", — розповіли у міністерстві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові приймають заявки на грошову допомогу від ООН

Місцем тимчасового проживання захід України обрали 1,7 мільйона осіб. Це Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська, Тернопільська, Хмельницька, Рівненська, Волинська області. Північний регіон (Київська, Житомирська, Чернігівська, Сумська області) прийняв 1,6 мільйона ВПО. Центральний (Вінниччина, Черкащина, Кіровоградщина, Полтавщина) — мільйон. Південний (Одеса, Миколаїв) — 0,7 мільйона вимушених переселенців.  
   
У Мінреінтеграції додали, що на сьогодні триває евакуація зі щойно звільнених від окупантів місць і з особливо небезпечних регіонів. 
  
"Напередодні зими Мінреінтеграції залучає органи влади усіх рівнів, громади та благодійників до оперативного облаштування прихистків і створення для ВПО прийнятних умов проживання у холодний період року", — поінформували там.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад 20 000 людей евакуювалися зі звільненої частини Харківщини

Нагадаємо, у Харківській області проживають більше 400 000 переселенців.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.