Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти планують кібератаки для удару по критичній інфраструктурі Харківщини

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
За даними розвідки, таким чином росіяни спробують посилити "ефект" ракетних ударів.

У командуванні загарбників вважають, що цим зможуть сповільнити наступальні дії українських Сил оборони.

Окупанти готують масовані кібератаки на об’єкти критичної інфраструктури України та її союзників. Про це 26 вересня повідомили у головному управлінні розвідки Міноборони. 

"Кремль планує здійснити масовані кібератаки на об’єкти критичної інфраструктури українських підприємств та установ критичної інфраструктури союзників України. У першу чергу удар буде спрямовано на підприємства енергетичної галузі. При проведенні операцій використовуватиметься досвід кібератак на енергосистеми України 2015 та 2016 років. Цим ворог спробує посилити ефект ракетних ударів по об’єктах електрозабезпечення насамперед у східному та південному регіонах України. Командування окупантів переконано, що це призведе до сповільнення наступальних дій українських Сил оборони", — пояснили розвідники.

За їхніми даними, також Кремль має намір збільшити інтенсивність DDoS-атак на критичну інфраструктуру найближчих союзників України, насамперед Польщі та країн Балтії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ігор Терехов проситиме Володимира Зеленського про захист енергетики Харкова

Нагадаємо, увечері 11 вересня після обстрілу окупантами ТЕЦ-5 та Зміївської ТЕС у Харкові зникло світло, одночасно в усіх районах виникли проблеми з водопостачанням. Електроенергія у будинках більшості мешканців міста зʼявилася близько 12:00 12 вересня, однак за кілька годин її знову не стало, світло увімкнули ввечері. Наступного дня також були перебої.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.