Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На деокуповану Харківщину повернули телемарафон

Люди вже чують "Єдині новини" та великих українських мовників.

Також запрацювала нова радіостанція. 

На звільнених територіях відновили мовлення 27 телерадіокомпаній, водночас на Харківщину повертається телемарафон "Єдині новини". Про це 15 вересня повідомила голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим'юк під час чергового засідання, передає "Укрінформ".

"На сьогодні на деокупованих територіях відновили мовлення 27 телерадіокомпаній. У Харкові біля кордону 6 вересня запрацювала радіостанція "Армія-FM", яку ми підтримуємо. У липні й у вересні в Чернігівській області відновили роботу два мовники — ТРК "ТІМ" та "Клас". На Миколаївщині й Донеччині — теж по дві ТРК", — розповіла вона.

За словами Герасим'юк, на деокупованих територіях Харківщини вже чують "Єдині новини" та великих українських мовників.

Щоправда, у більшості міст та сіл на Харківщині, які звільнили у вересні, ще досі немає електроенергії. Наразі спеціалісти "Харківобленерго" працюють у селі Сороківка та Лісне, які були звільнені ще навесні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові запрацювало військове радіо

Голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення зазначила, що інформаційні повідомлення Росії на окупованих територіях — це явище тимчасове завдяки роботі українських збройних сил. Водночас, на її думку, зміст кремлівських закликів не повинен лякати українців, а навпаки, змушувати їх до боротьби.

"Коли наші люди чують заклики з ефірів російських каналів руйнувати каналізацію, аби "вони там захлинулися", доводити міста до гуманітарної катастрофи й вбивати людей, то ці слова мають зробити їх сильнішими задля опору цій навалі", —поінформувала Герасим'юк.

Нагадаємо, безкоштовні газети роздаватимуть мешканцям звільненої Харківщини.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.