Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові запрацювало військове радіо

Ілюстративне фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
На "Армія FM" розповідатимуть про армію та перебіг подій на фронті.

"Армія FM" мовить на хвилі 101.1.

У Харкові запрацювало військове радіо — "Армія FM". Воно віщає про перебіг військових подій в Україні. 

"Ми заходимо у ще один важливий регіон на сході нашої держави. Це дозволить охопити більшу аудиторію у час широкомасштабної агресії росії проти України. Адже Харків — друге серед найбільших міст України. А інформація про перебіг подій щодо захисту Батьківщини від російського ворога на нашій радіостанції завжди актуальна, перевірена та достовірна!", — повідомили на сайті радіо.

Харківським слухачам радіостанції "Армія FM" обіцяють оперативну та перевірену інформацію та якісну українську й зарубіжну музику. Для "Армія FM" роблять включення з передової спеціальні кореспонденти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сергію Жадану скасували концерт у Мілані через допомогу ЗСУ

Зазначимо, "Армія FM" — це державна військова радіостанція України. Вона охоплює в FM-діапазоні Схід, Херсонську область, Київ, Житомир, Львів, Запоріжжя, Миколаїв, Вінницю, Полтаву, Бердичів та Новоград-Волинський. Почала працювати з березня 2016 року. Мовлення ведеться в інтернеті, через супутник та в FM-діапазоні.

"Армія FM" надає інформацію про українську армію (новини, історії військових). Колектив радіостанції складають військові та люди, що мають стосунок до військової справи.

Як писав KHARKIV Today, наприкінці серпня у Харківській області оновили сигнали тривог.

Через загострення ядерного шантажу РФ деякі територіальні громади запровадили кілька сигналів тривоги, що повідомлятимуть про різні види небезпеки. У разі оголошення повітряної тривоги, як і раніше, лунає довгий безперервний сигнал сирени щонайменше 30 секунд.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.