Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Літаки української авіакомпанії не літатимуть до весни

Фото: Air Ocean Airlines
У грудні Air Ocean Airlines відкрила рейси з Харкова до Львова і Києва.

Тим, хто купив квитки, обіцяють повернути гроші чи  вибрати інший день для подорожі.

Авіакомпанія Air Ocean Airlines переносить виконання польотів. Їх відновлять із 15 березня 2022 року. Це пов'язано із затримкою постачання повітряних суден і необхідністю проведення планового техобслуговування літаків, що експлуатуються зараз, повідомили 15 січня в авіакомпанії.

Пасажирам, що купили квиток на сайті авіакомпанії, обіцяють автоматично у повному обсязі зарахувати гроші на картку. Тих, хто купив квиток у агента з продажу авіаперевезень, просять звернутися за місцем покупки для відшкодування вартості квитка.

Також пасажирам пропонують зберегти за собою право польоту з відкритою датою вильоту, а при купівлі наступного квитка знижку в 50% від вартості квитка.

За додатковою інформацією просять звертатися за телефоном: +380931775977.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківські прикордонники літатимуть на французьких вертольотах

Раніше — з 9 січня Air Ocean Airlines тимчасово призупинила виконання рейсів за маршрутом Харків — Київ — Харків до кінця осінньо-зимової навігації. Запит на повернення грошей за раніше куплені авіаквитки необхідно надіслати на контактний email: support@airocean.com.ua із зазначенням виконання повернення і номером бронювання, або звернутися до авторизованого агентства, де робили покупку.

Нагадаємо, Air Ocean Airlines — молода українська авіакомпанія, заснована 16 вересня 2020 року. Регулярні та чартерні перевезення виконувала на літаках українського виробництва Ан-148 і Ан-158. Авіапарк складається із двох літаків. Авіакомпанія почала літати з Харкова до Львова 12 грудня, до Києва — з 24 грудня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.