Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Карантин продовжать в Україні

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Кількість заражень на коронавірус за добу зросла з 300 до 1000.

Головний санлікар України називає найбільш вразливими до коронавірусу регіонами Донецьку, Луганську, Харківську та Львівську області.

В Україні продовжать карантин, однак наскільки — поки невідомо. Про це заявив головний санітарний лікар Ігор Кузін в ефірі "Сніданок з 1+1".

"З приводу продовження карантину. Він швидше за все буде продовжений, оскільки ми розуміємо, що до карантину прив'язується досить багато організаційних заходів, зокрема тих заходів, які у нас є у рамках системи цивільного захисту навіть населення. Тому він буде продовжений. Поки немає [наскільки продовжений, прогнозів поки немає — ред.]", — говорить Кузін.

Кузін підтверджує, що ситуація з коронавірусом в Україні погіршується: якщо тиждень тому фіксували по 300 нових випадків, то за добу цифра зросла майже до 1000. За його словами, статистику погіршують кілька східних регіонів.

"Ми дійсно зараз бачимо, що у нас є певна кількість регіонів, які викликають занепокоєння. На рівні деяких об'єднаних територіальних громад або районів цих областей фіксується такі спалахи, тому вони зараз розслідуються. Цифри, які зараз опубліковані, вони по суті, — вплив цих районів, які зараз уразливі. Це райони Донецької, Луганської областей, Харківської, Львівської, місто Київ сюди не входить, тому що Київ реєструє багато нових випадків з точки зору виявлення, але за абсолютними показниками або показниками на 100 тисяч населення у них показники більш- менш нормальні. Тобто викликають занепокоєння більш східні області, вони є зараз критичними", — пояснив Кузін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад 70 жителів Харківської області захворіли на коронавірус

Через погіршення ситуації з коронавірусом у регіонах посилили роботу фахівців протиепідемічного захисту, каже головний санлікар.

Відзначимо, в Україні діє до 31 серпня адаптивний карантин. З 17 червня всі регіони перейшли у "зелену" зону епідемічної небезпеки.

Як писав KHARKIV Today, раніше головний санлікар Ігор Кузін заявляв, що Україна точно повернеться у "червону" зону епіднебезпеки. Кузін рекомендував жителям зробити щеплення проти коронавірусу, щоб до осені отримати імунітет.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.