Електрогітара для новачка — чи варто обирати дорогі моделі?
Вибір електрогітари в якості першого інструмента, на якому людина хоче навчатися музиці, вже не є чимось дивним.
Більше того, сформувався цілий сегмент ринку, в якому представлені бюджетні моделі початкового рівня, розраховані саме на учнівські інтереси. Звичайно, ніхто не забороняє людині придбати одразу професійний інструмент топового класу, але чи варто робити це новачком - своєю думкою поділиться фахівець інтернет-магазину Музлайн.
Принади та особливості дорогих гітар
Вартість флагманських моделей відомих виробників електрогітар сягає кількох тисяч доларів. Враховуючи, що початкова вартість інструментів цього виду знаходиться десь на рівні двох з половиною сотень, варто зазначити, в чому ж полягає різниця, за яку пропонують заплатити чи не в десять разів більше.
Тож професійні концертні електрогітари:
- мають впізнаване звучання, характерний голос, притаманний або усім гітарам бренду, або конкретній модельній лінійці;
- виготовлені з високоякісної деревини, що пройшла суворий експертний відбір та має виключний акустичні властивості;
- підходять для роботи в студії звукозапису та концертних виступів;
- зазвичай є набагато зручнішими у використанні, порівняно з гітарами початкового рівня, але цей фактор може бути суб'єктивним, що важливо враховувати;
- мають величезний потенціал і з роками стають тільки краще.
Неможливо не зазначити, що всі ці бенефіти відіграють велику роль, коли ви вже є професійний музикант з підготовкою, який відчуває різницю і може їх оцінити належним чином. З точки зору музиканта-початківця, який тільки-тільки починає освоювати інструмент, всі ці достоїнства, як такі, великої ролі не відіграють і якимось спеціальним чином не впливають на процес розвитку навичок. Хіба що володіння дорогою річчю може стимулювати інтерес до занять, але це залежить все ж таки не від інструмента, а від музиканта.
Фахівці інтернет-магазину Muzline свідчать, що дорогі гітари топового класу в якості першого інструмента обирають не надто часто, а набагато кращим вибором в таких випадках є лінійки, що відомі бренди типу Fender або Ibanez випускають для перших кроків у виконавстві. Мало хто про це говорить, але існує ще й такий фактор, коли людина покидає заняття через певний час і перед нею постає проблема - куди прилаштувати інструмент. Так от, з перепродажем топової не вінтажної (тобто не колекційної) моделі ви не уникнете фінансових втрат.
*Матеріал опубліковано на комерційній основі.