Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

18 вересня, 2020 - 18:19

У теруправлінні ДБР — новий директор

Місце Володимира Тимошка зайняв Денис Маньковський.

Конкурсна комісія за результатами голосування визначила переможців на вакантні посади директорів і заступників директорів територіальних управлінь Державного бюро розслідувань. У планах у керівництва ДБР — створення підрозділів в кожному обласному центрі.

Директором теруправління ДБР, розташованого в Полтаві (відповідає за Полтавську, Сумську, Харківську і Дніпропетровську області), став Денис Маньковський. Його заступниками — Костянтин Мацева і Анатолій Купрієнко.

Кандидати на посади повинні були опублікувати відповідні декларації. Однак на сайті Національного агентства по запобіганню корупції декларації ні Маньковського, ні Мацева немає. Купрієнко декларацію подав.

До призначення Купрієнко працював в Управлінні Служби безпеки України в Харківській області.

Також директорів і їхніх заступників вибрали для теруправлінь ДБР в Миколаєві, Краматорську, Києві, Хмельницькому, Львові та Мелітополі.

Відзначається, що станом на 18 вересня представлені колективу і приступили до роботи директор теруправління ДБР в Миколаєві Дмитро Титор і директор теруправління ДБР в Києві Денис Керман.

Раніше на парламентських слуханнях виконуючий обов'язки директора ДБР Олександр Соколов заявив, що підрозділи ДБР повинні з'явитися в кожному обласному центрі.

"Як показала практика, для ефективного виконання покладених на Бюро завдань, необхідне функціонування слідчих і оперативних підрозділів ДБР в кожному обласному центрі. Це дасть можливість швидко реагувати на скоєні злочини і не втрачати час, який так важливий для слідства", — зазначив Соколов.

Сьогодні в ДБР працюють 1086 співробітників (законом передбачено 1600 співробітників), дві третини штату вже укомплектовані.

Як писав KHARKIV Today, в Державному бюро розслідувань скоротили штат державної служби та ввели посади начальницького складу. Директори звільнилися, щоб пройти атестацію і повернутися на посаді. Так вчинив і директор ДБР в Полтаві Володимир Тимошко. Прогнозів про повернення на посаду він не робив, але відзначав, що знову працювати в ДБР хоче і все ж сподівається на перемогу.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.